ve spolupráci s

Konsolidace půjček od MONETA Money Bank

Slučte si půjčky v celkové výši až 1 500 000 Kč do jedné, snižte si splátky až o 50 % a nastavte si novou dobu splácení na 2 roky až 10 let.

Spočítejte si, kolik konsolidací ušetříte

Beru na vědomí znění Podmínek portálu Ušetřeno-Moneta.czZásad zpracování osobních údajů. Naše Společnosti jsou zprostředkovatelem primárně partnerských produktů Moneta Money Bank, a. s., za což získávají provize. Sdělením Vašich osobních údajů a dalších doplňujících informací dochází k jejich zpracování a následnému předání Moneta Money Bank, a. s. (případně s Vaším souhlasem též jinému partnerovi) za účelem dalšího jednání o uzavření příslušné smlouvy.

 • Nízký úrok od 6,33 % ročně

  MONETA Money Bank drží úroky nízko. Úvěry si sloučíte se sazbou od 6,33 % p. a. a s RPSN od 6,49 %.

 • Žádné starosti

  O splacení vašich stávajících půjček se nemusíte starat, MONETA vše vyřídí za vás. Při žádosti online zdarma, jinak za poplatek 2 495 Kč.

 • Půjčku můžete navýšit

  Při konsolidaci půjček můžete požádat o dodatečné finanční prostředky na cokoliv bez dokládání účelu.

 

Odpověděli jsme na vaše nejčastější otázky

Kdo může o Konsolidaci půjček od MONETA Money Bank zažádat?

U MONETA Money Bank může o Konsolidaci půjček zažádat každý, kdo:

 • je fyzická osoba starší 18 let
 • má trvalé bydliště a kontaktní adresu na území ČR (v případě žadatelů občanů ČR), povolení k pobytu (v případě ostatních žadatelů)
 • má trvalý zdroj příjmů (pokud je v zaměstnaneckém poměru, nesmí být ve zkušební ani výpovědní době)
 • má minimální měsíční příjem 8 000 Kč (či základ daně za předešlý rok alespoň 96 000 Kč)
 • má běžný účet vedený u MONETA Money Bank - je možné založit si jej v bance před podpisem smlouvy

Při sloučení půjček o celkové hodnotě vyšší než 600 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to buď manžel/ka, nebo jiná osoba.

Jaké doklady budu k žádosti o Konsolidaci půjček potřebovat?

Při online i osobní žádostí o Konsolidaci půjček od MONETA Money Bank je třeba předložit:

Osobní doklady
 • občané ČR platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list)
 • ostatní žadatelé cestovní pas a průkaz o povolení k pobytu na území ČR
Doklad o trvalém příjmu
 • Jste-li zaměstnanec, potvrzení o výši příjmu od vašeho zaměstnavatele (pokud si posíláte do MMB výplatu déle než 4 měsíce, toto potvrzení nemusíte předkládat).
 • Jste-li podnikatel, aktuální daňové přiznání za minulý rok a doklad prokazující oprávnění podnikat (výpis ze živnostenského rejstříku).
 • Jste-li důchodce, důchodový výměr.
Dokumentaci k bankovním půjčkám a půjčkám od splátkových společností
 • Smlouvu o úvěru nebo aktuální vyčíslení závazku (není třeba předkládat u Expres půjčky a Konsolidace půjček od MONETA Money Bank).
 • Poslední výpis z úvěrového účtu nebo 3 poslední doklady o zaplacení – například složenky či výpisy z běžných účtů (pouze v případě úvěru od splátkové společnosti).
Dokumentaci ke kreditním kartám a kontokorentům
 • Smlouvu o kartě nebo poslední výpis z úvěrového účtu (není třeba předkládat u kreditních karet MONETA Money Bank), pokud předkládáte výpis z úvěrového účtu, musí tento výpis obsahovat číslo karty, číslo účtu pro úhradu splátky a výši rámce karty.
 • Smlouvu o kontokorentu nebo potvrzení o schválené výši kontokorentu od banky, která jej poskytla (není třeba předkládat u Flexikreditu od MONETA Money Bank).

Umožňuje MONETA Money Bank předčasné splacení úvěru?

Samozřejmě. Předčasnou splátku můžete zaslat kdykoliv po dobu trvání úvěru. V závislosti na vašem požadavku pak banka provede úplné splacení úvěru (a tedy jeho okamžité ukončení), nebo umoří jeho část odpovídající výši vaší předčasné splátky.

Pokud není půjčka doplacena celá, budete nadále platit měsíční splátku ve stejné výši, ale adekvátně se vám zkrátí doba splatnosti.

Částečné splátky je možné provádět i opakovaně.

V případě předčasného splacení má banka nárok na náhradu nákladů.

Jak funguje Konsolidace půjček u MONETA Money Bank?

Díky Konsolidaci půjček spojíte všechny půjčky do jedné. Získáte tak lepší přehled o vašich závazcích a ušetříte měsíčně na splátkách. Konsolidace půjček je totiž spojena s možností prodloužit si dobu splatnosti závazku, snížit si měsíční splátku a případně získat ještě nějaké finanční prostředky navíc. Zkonsolidovat můžete neomezený počet půjček od bankovních i nebankovních institucí. Jedná se většinou o hotovostní nezajištěné úvěry, kreditní karty a kontokorenty.

Lze si ke Konsolidaci půjček sjednat také pojištění?

Pro případ plné pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně, ztráty zaměstnání nebo hospitalizace v důsledku úrazu si můžete přímo uzavřít výhodné pojištění přímo u MONETA Money Bank a to i v průběhu trvání smlouvy. Poskytovatelem pojištění je BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Jaká je úroková sazba a splatnost Konsolidace půjček u MONETA Money Bank?

Počáteční výše roční úrokové sazby (a RPSN) Konsolidace půjček od MONETA Money Bank se stanovuje individuálně na základě vyhodnocení konkrétní žádosti. Dobu splácení si určíte vy sami. Splácet můžete v závislosti na výši úvěru 2 roky až 10 let.

Výše úvěru 350 000 Kč, 120 splátek, měsíční splátka 4 358,24 Kč, pevná roční úroková sazba 8,6 %, poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč, RPSN 8,92 %, celková částka splatná spotřebitelem 525 140,24 Kč. U částek vyšších než 1 000 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná. Banka si vyhrazuje právo žádosti o úvěr nevyhovět.